BESTICK, 31 st, silver, England och Sverige. Mestadels 1800/1900-tal. Total vikt ca 1500 gram.

6 med monogram. 15 gafflar, 4 skedar, 10 skedar mindre samt 2 serveringsbestick. Längd 17-32. Tårtspade, 3 skedar samt kniv i annan modell medföljer.

Slitage. Enstaka med skador.

Utropspris
5 000 SEK