Auguste de Pinelli

(Frankrike, 1823-1892)
Auguste de Pinelli
(Frankrike, 1823-1892)

AUGUSTE DE PINELLI, tillskriven, olja på pannå, otydl sign.

Man och kvinna med fruktkorg. 25 x 20.

Retuscher. Lagningar. Färgbortfall. Lös färg.

Utropspris
5 000 SEK