LEKSAKER, 2st, handdocka "Grodan boll" och "Clownie" Steiff, 1950-tal.

"Grodan boll", grön plysch, saknar märkning. "Clownie", gummi och textil, etikettmärkt "Steiff". L 24 resp 42.

Bläckfläckar, fläckar, slitage, torkade gummidelar, skador.

Utropspris
1 500 SEK