23555
MATSERVIS, 113 delar, benporslin, "Vega", Rörstrand.
Matservis, 113 delar, benporslin, "vega",
rörstrand
rörstrand
rörstrand
rörstrand
rörstrand
rörstrand
rörstrand
rörstrand
rörstrand

Polykrom och förgylld dekor.
44 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 18 förrättstallrikar, 22 assietter, 12 ovala uppläggningsfat i olika storlekar, 2 såsskålar, kanna, terrin med fat och lock, samt 2 skålfat på fot.

Obet nagg och slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
5 000 SEK