Möbler Speglar
23703
SPEGEL, nyrokoko, 1800-tal.
Spegel, nyrokoko, 1800 tal
Spegel, nyrokoko, 1800 tal
Spegel, nyrokoko, 1800 tal
Spegel, nyrokoko, 1800 tal

Förgylld och bronserad. Skulpterat krön av rocailler och fåglar. 79 X 70

Förgyllning med skador.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 800 SEK