Ludvig Richarde

(Sverige, 1862-1929)
Ludvig Richarde
(Sverige, 1862-1929)

LUDVIG RICHARDE (SVERIGE), olja på duk, sign. och dat. 1890.

Segelfartyg, 65 x 119.

Skador i duken, krackelering, ytsmuts.

Tilläggslista

Fel årtal på katalogen.

Utropspris
1 200 EUR