NILS NILSSON SKUM, knivar, 2 st. 1900-tal.

Kniv samt brevkniv. Ben, läder samt metall. Skuren dekor av renar samt genometriska mönster. Kniven märkt 10-7-1939 NN SKUM. Knivbladet märkt Erik Frost Mora Sweden. L 23 resp 25.

Slitage. Brevkniven med spricka.

Utropspris
10 000 SEK