SERVISDELAR, 87 st, porslin, "Musselmalet", Royal Copenhagen.

27 assietter modell 181, 3 djupa tallrikar modell 165, 2 djupa tallrikar modell 2245, 1 gallerskål modell 1050, 7 assietter modell 1087, 4 tallrikar modell 178, 15 assietter modell 574, 2 kaffekannor modell 518, kakfat modell 1020, 12 assietter modell 2055, 14 kaffekoppar med fat modell 528. 78 blandade kaffefat medföljer.

Slitage. Flertal delar med nagg. Repor.

Utropspris
3 000 SEK