CIGARRETUI samt CIGARETTETUI, silver, bl.a. Cg Hallberg 1918. Tot vikt ca 365 gram.

Bägge med dekor av förgyllda monogram. L 9,5-15,

Slitage. Gåvogravyrer.

Utropspris
1 200 SEK