SKEDAR, 28 st, silver, Anton Sandberg, Haparanda, 1890-91. Totalvikt ca 1015 g.

Av modell Greque.10 matskedar, 9 dessertskedar samt 9 kaffeskedar.

Slitage, repor, buckor.

Utropspris
4 000 SEK