24265
FÅTÖLJ MED FOTPALL, 1900-tal.
FÅtÖlj med fotpall, 1900-tal.
FÅtÖlj med fotpall, 1900-tal.

Stoppad sk öronlappsfåtölj med svängda armstöd och tassfötter av brunbetsat trä. Fotpall med fyra svängda ben i brunbetsat trä, stoppad dyna.

Slitage och smärre fläckar, lösa ben på fotpallen.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 200 SEK