BYRÅ, empire, 1800-talets första hälft.

Två lådor. Intarsia. Avsmalnande ben. L 90 B 47 H 75. Nyckel finns.

Renoverad. Kompletterad. Skador. Märken. Frän doft i lådor. Ej ursprungliga lås. Smärre maskstungen.

Utropspris
3 000 SEK