Okänd konstnär 1700-tal

Okänd konstnär 1700-tal

OKÄND KONSTNÄR 1700-TAL, olja på duk, sign Stenbock f 1730.

Landskapsmotiv med figurer och får. 69x84.

Krackelyrer. Renoverad.

Restaurerad av Liliana Titow under 1980-talet.

Utropspris
12 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

50. Jonas Bohlin, karmstol, "Iron Concrete", Källemo, Värnamo 1987.
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK