KUNGLIGA FOTOGRAFIER, 4 st, Sveriges kungahus, egenhändigt signerade. 1970-tal.

Fotografi av Prinsessan Sibylla med Kronprins Carl Gustafs namteckning till minnet av henne. Porträttfotografi av Kung Carl XVI Gustaf av Lennart Nilsson med dennes sign samt kungens egen. Kung Carl XVI Gustafs och drottning Silvias tackkort från bröllopet 1976 med deras namnteckningar. Prinsessan Christina och Herr Magnussons tackkort från bröllopet med deras namnteckningar. 24 x 18 - 29 x 21.

Slitage, gulnade, flera namnteckningar blekta. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK