MAT o TESERVISDELAR, 74 st, porslin, "Grön Anna", Rörstrand.

13 mattallrikar, 14 förrättstallrikar, 13 assietter, 16 djupa tallrikar, 3 uppläggningsfat, 2 mjölkkannor, såskarott samt 12 tékoppar med fat.

Slitage. Enstaka nagg.

Utropspris
1 500 SEK