Ludwig Hermann van Hoom

(Tyskland, 1812-1881)
Ludwig Hermann van Hoom
(Tyskland, 1812-1881)

LUDWIG HERMANN VAN HOOM, olja på pannå, sign.

"A river scene & shipping". 26 x 47.

Oxiderad fernissa. Mindre slitage.

Utropspris
3 000 SEK