Glas Övrigt
24463

BONBONJÄR, glas, 1800-talets andra hälft.

Bonbonjär, glas, 1800-talets andra hälft.

Båtformad på fot, skärslipad dekor och krönande knopp. H 32.

Slitage och flera nagg.

Utropspris
700 SEK