HERRFICKUR, järn, 2 st. Eterna resp osign.

Eterna med väckningsfunktion, Diam ca 51,5 mm. Osign med digital tidvisning, Diam ca 49.

Skador, funktion ej kontrollerad.

Proveniens

Bengt Fredins samling.

Utropspris
1 000 SEK