Smycken
246779

HALSSMYCKEN samt RING, 3 delar, sterling silver, Efva Attling, 2000-tal, vikt ca 28g.

Halssmycke, ankarkedja med kors, L 45 + 19,5. Hänge kors l 7. Ring med inskription "Carpe Diem". strl 16 1/2, 52.

Obetydligt slitage. Ring med slitage o repor.

Utropspris
1 500 SEK