SERVERINGSDELAR, 12+4 delar. Flintgods, "Picknick", Rörstrand. Design Marianne Westman. 1900-tal.

Uppläggningsfat, 2 div skärbrädor, 2 karotter, skål och karott, kanna, såskanna med lock, smörsnipa, 2 förrättstallrik(Pomona), 2 mattallrikar(Pomona), ugnsform och sockerskål.

Tallrik med kantnagg, 2 delar med missfärgningar.

Utropspris
5 000 SEK