SPEGEL med KONSOLBORD/PARAPLYSTÄLL, jugend. 1900-talets början.

Spegel med lite bord med lock. Paraplyställ. Genombrutet krön. Fasett slipat glas. Ek. Metallrör. L 88, b 23, h 207.

Bruksslitage, Fläckigt glas. Svarta fläckar på trät. Nagg på visa kanter.

Utropspris
2 000 SEK