MÖBLEMANG 4 DELAR, 1900-talets första hälft.

Soffa L 190 H 79 B 80. Stol L 72 H 73 B 76. Bordets diam. 99.

Bruksslitage, tyget en aning löst på soffan. Bordsskivan skadad.

Utropspris
350 EUR