BÄNK/SIDEBOARD, "Krobo", Torbjørn Afdal, Mellemstrands Trevareindustri, Vigrestad, Norge, 1900-talets tredje kvartal.

Etikettmärkt. L 200, B 37, H 34.

Blekt mitt på skivan, repor, slitage.

Utropspris
3 000 SEK