KLOCKNYCKLAR, 6st, 18k guld, 1800-tal.

4st med karneol varav en stpl CDW 1813 och en med otydliga stpl samt en spiralring stpl 1806, en med blå emalj, en med guldtriangel, stpl NR. Tot h 3,5-8,5.

Slitage. Skador.

Utropspris
5 000 SEK