PARTI FLASKSKEPP SAMT MODELL, 6 delar, 1900-tal.

4 flaskskepp samt flaska med objekt, L 24-26, H 27-30. Inglasat skepp, på kulfötter, med väggfästen, L 62 B 18 H 38.

Slitage. Mindre skador. Gulnade detaljer.

Utropspris
3 000 SEK