BESTICK, 54+13 delar, silver, mestadels CG Hallberg, 1900-tal. 2350 g.

Tre uppläggningsskedar. Sex bordsgafflar. Sex matskedar. Sex bordsknivar samt en fruktkniv med blad i rostfritt stål. Tio kaffeskedar. Nio desertgafflar. Nio desertknivar med blad i rostfritt stål. Fyra smörknivar med blad i rostfritt stål. 13 moccaskedar, Norge.

Bruksslitage.

Utropspris
5 500 SEK