SOFFBORD, Hugo Troeds, Bjärnum. 1900-talets mitt.

Ekfanérad skiva, underrede i björk. Rottingflätad tidningshylla. Brickmärkt. L 115. B 50. H 56.

Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK