SERVIS, glas, 45 delar, bl a "Karolina", Gunnar Cyren, Orrefors.

7 vinglas, 8 + 10 starkvinsglas, 5 selterglas, 9 punchmuggar samt 6 rödvinglas i en annan modell. Höjd 5-15.

Slitage repor. Enstaka mindre nagg. Delvis andrasortering.

Utropspris
3 000 SEK