PARTI SILVER, ca 20 delar, mestadels 1900-tal. Bl a Georg Jensen, Danmark. Tot ca 450 g.

Supsked/dopsked Jensen ca 80 g. Sockertång Jackson & Fullerton London 1898. I övrigt bl a salladsbestick.

Bruksslitage, monogram. Sked Jensen med gåvogravyr.

Utropspris
2 000 SEK