HÄNGVITRINSKÅP, hörnskåp, England, 1800-tal.

Mahogny. Glasdörr, hyllinredning. Senare podier och belysning, tandbård. Blåmålat invändigt. L 82 B 52 H 117 Nyckel finns.

Slitage. Lagningar. Enstaka listdelar saknas. Mindre märken. Lås skadat.

Utropspris
4 000 SEK