MATSERVIS, 62 delar, benporslin, "Royal Ivory", Tyskland.

Naturvit med bronserad kantdekor. 13 mattallrikar, 13 djupa, 13 mellanstora, 12 assietter, 2 stora uppläggningsfat, 2 mellanstora uppläggningsfat, 2 mindre uppläggningsfat, 2 rektangulära uppläggningsfat, karott med lock, såssnipa, kanna.

Smärre slitage, enstaka nagg.

Utropspris
800 SEK