FLAKONG, PARFYMFLASKA, FAT, 4 delar. Kristall, 1900-tal.

Två flakonger, H 15-10.
Fat, snedställda hörn. H 23.
Parfymflaska, H 9.
Märkt: Echt Kristall handgeschliffen.

Bruksslitage. Pumpen till parfymflaskan trasig.

Utropspris
1 200 SEK