EULALIA VALLDOSERA, Färgfotografi monterat på trä, sign och numr 2/3 a tergo.
"El Charco I (hombre)", 1993. 49,5 x 74,5 cm.
Slitage.
Proveniens
Galeria Joan Prats, Barcelona.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK