EULALIA VALLDOSERA, C-print, sign och numr 3/3 a tergo.
"Solo", 1993-94. Serie: "Aparencias". 110 x 130 cm.
Slitage. Luftbubblor i lamineringen.
Proveniens
Galería Joan Prats, Barcelona. Galeria Helga de Alvear, Madrid.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK