Valnöt samt valnötsrot med svärtade detaljer. Nedtill tre lådor, klaff med bakomvarande lådinredning. Upptill två lådor. L 90, b 49, h 155. Nyckel finns.
Slitage. Fanérskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.