Möbler Speglar
25647
SPEGEL med KONSOL, art decostil, 1940-tal.
Spegel med konsol, art decostil, 1940 tal

Rund spegel med metallram. H 122. På väggfast mässingskonsol med marmorskiva. L 120.

Skador.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK