Ida von Schulzenheim

(Sverige, 1859-1940)
Ida von Schulzenheim
(Sverige, 1859-1940)

SCHULZENHEIM, IDA, VON, tillskriven, olja på duk, sterbhusstämpel á tergo.

Motiv av liggande kossor på fält. 40 x 60. Stämpelintyg från Svenska Advokatsamfundet.

Smärre repor.

Konstnär

Utropspris
800 SEK