BORDSLAMPOR, ett par, glas, Carl Fagerlund, modell RD 2052, Orrefors.

Lampfot i ofärgat glas med reliefdekor. Signerad RD 2052. Märkta Orrefors. H 30 exklusive montering.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK