BRODERAD TAVLA, efter målning av Ferdinand Bol (1616-1680), trol. Ryssland, omkring år 1900.

"Jakob vor Pharao". Bildstorlek 60 x 54.

Slitage. Ram med skador.

Utropspris
4 000 SEK