HANDSPEGEL, silver, jugend, Birmingham 1904. 320 gram.

Dekor av flätat band kring spegelkanten samt blommor på framsidan. Dekor av kvinna och blommor i jugendstil på baksidan. L 27.

Bucklor. Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK