Edvard Bergh

(Sverige, 1828-1880)
Edvard Bergh
(Sverige, 1828-1880)

EDVARD BERGH. Olja på duk. Signerad E Bergh.

Sällskap i månsken. 133 x 110,5.

Krackelyr. Vissa mindre fläckar och ytsmuts. Slitage.

Utropspris
25 000 SEK