Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Skulptur
26053
SKULPTUR, brons och sten, trojansk soldat, 1900-talets första hälft.
Skulptur, brons och sten, trojansk soldat, 1900-talets första hälft.

Man på stensockel med lans och sköld. H 67.

Några mindre nagg på sockeln

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK