STEREOANLÄGGNING, 5 delar, Bang & Olufsen, 1980/1990-tal.

Skivspelare, "Beogram 2202", design Jacob Jensen, 1980-tal. MMC20-EN-pickup. L 44, b 37.
Kasettbandspelare, "Beocord 4500", design Jacob Jensen och David Lewis, 1980/1990-tal. L 42, b 46.
Receiver, "Beomaster 4500", design Jacob Jensen & David Lewis, 1980/1990-tal. L 62, b 24.
Högtalare, "Beovox RL 60.2", design David Lewis, 1980/1990-tal. L 54, b 18, h 40.
Fjärrkontroll, "Beolink 1000".

Bruksslitage, skador, ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK