SOFFBORD. Design Bruno Mathsson för Firma Karl Mathsson, Värnamo.

Björk och masurbjörk. Brännmärkt. 140 x 80.

Spricka på ben. Slitage. Smärre vattenskada samt repor på skivan.

Utropspris
2 000 SEK