BESTICK, 67 delar, silver. 1800/1900-tal, en matsked 1700-tal. Tot.vikt ca2200g.

Olika modeller och delar. Bla Slottsbarock, Svensk spets, Skytte. 28 små skedar, 2 tårtgafflar, 2 smörgåsgafflar, 12 matskedar, 6 bordsskedar, 3 smörknivar, såsslev, matgaffel, 6 bordsgafflar, 6 bordsknivar (blad i rostfritt stål).

Slitage. Anlöpningar. Skador. Gravyr.

Utropspris
7 000 SEK