Importstämplar. Bukig form på svängda bladfötter. Runt liv och lock rik driven och dekor av rocailler, blommor och blad. På locket blomma. Invändigt förgylld. H 9.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.