262589

STOLAR, 12 st, bl a Gustavianska, 1700-tal.

Stolar, 12 st, bl a gustavianska, 1700-tal.

Matbordsstolar 10 gustavianska 1700-tal. 2 Gustaviansk-stil, tidigt 1900-tal. Svenska modellen. Två snarlika modeller. Genombruten ryggbricka. Ben med H-kryss.

Renoverade. Förstärkta. Kompletterade. Skador. Slitage. Sprickor

Utropspris
18 000 SEK
Rekommendationer