Henry John Kinnaird

(England, 1880-1920)
Henry John Kinnaird
(England, 1880-1920)

HENRY JOHN KINNAIRD, olja på uppfodrad duk, sign.

"Harvesting". 46x81.

Färgbortfall. Lagning.

Utropspris
6 000 SEK