SMINKBORD OCH PALL, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn. 1900-talets mitt.

Avlångt sminkbord i rak form med 6 lådor i sargen. Pallens sits klädd i tyg. Mässingshandtag. L 113, B 40, H 66.

Smärre slitage. Märken. Nycklar saknas.

Utropspris
8 000 SEK