MÖBELGRUPP, 5 delar, "VIGEN", design Johanson, Markaryd. 1900-talets mitt.

Bord med cirkelformad svart skiva med orange underdel, cirkelformad fot. Diam 100, H 70.
4 st stolar med klädd sits och rygg. Underdel med cirkelformad fot. Orange.

Bruksslitage. Smärre märken och repor. Påmålning på fotringarna.

Utropspris
6 000 SEK